İletişim Bilgileri

Ezgi Otomasyon San.Tic.LTD.Şti

  • Yetkili Kişi: Niyazi Ertürk
  • Telefon numarası: +90 (212) 671-81-53
  • MSN: ezgi@ezgielektronik.com
  • Adres: ikitelli org. san.böl.triko center san.sit. m-8 blok no:154 ikitelli-istanbul, ikitelli, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Sektörde, 15 yılı aşan tecrübeli kadrosu ile öncelikle plastik enjeksiyon sektörüne hizmet vermektedir.
Bu sektörde yurt içinde ve yurt dışında sayısız yerli ve yabancı Plastik Enjeksiyon ve Şişirme makinelerinin kontrol sistemlerini yenileyen ve hala yenilemeye devam eden firmamız bu alanda kendini kanıtlamış ve aranan firma olmayı başarmıştır.
Plastik enjeksiyon sektöründe kendini sürekli yenileyen ve çağın gereklerini yerine getirme isteği ile çalışan firmamız, her geçen gün daha profesyonel, daha çözüm odaklı ve daha hızlı hizmet vermektedir. Plastik enjeksiyon sektöründeki en önemli hizmetlerinden bir diğeri de Devrim Niteliğindeki Plastik Enjeksiyon ,Metal Enjeksiyon ve Şişirme Makineleri Enerji Tasarruf Uygulamasıdır. Bunun yanı sıra sektördeki yerli ve yabancı plastik enjeksiyon makinelerinin lineer cetvel, lcd ekran, ssr, sensör ve hatta yükleme, kurutma, soğutma, üniteleri ve kalıp bağlantı elemanlarına varana kadar bir çok ürün çeşidini elinde bulundurmaktadır.
Ezgi Elektronik müşterileri ile sürekli maddiyat değil memnuniyet esaslı çalışır ve bunu kendine ilke edinmiştir. Firmamız sektöre yönelik birçok ürünü stoklarında bulundurarak müşterilerine en iyiyi en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışır.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Niyazi Ertürk
Web Sitesi: http://ezgi-otomasyon-santicltdsti.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Ezgi Otomasyon San.Tic.LTD.Şti
Adres: ikitelli org. san.böl.triko center san.sit. m-8 blok no:154 ikitelli-istanbul, ikitelli, İstanbul, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 671-81-53
MSN: ezgi@ezgielektronik.com
Web sitesi: www.ezgielektronik.com